0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт американської музики для львів’ян та гостей міста!

21
червня 2022
, 19:00

Луганська обласна філармонія влаштувала для поціновувачів якісної музики концерт з виконанням неймовірних творів американських композиторів. Яскрава музична розповідь про життя творців Брюса Бротона та Джорджа Гершвіна чекала 21 червня 2022 року на глядачів у стінах Львівського органного залу.

У виконанні артистів оркестру Луганської обласної філармонії пролунала відома симфонічна поема «Американець у Парижі» Джорджа Гершвіна, який вдало поєднав у своїй творчості класику та джаз. Як нескладно здогадатися з назви – поема була натхнена часом, проведеним композитором у Парижі та передає враження від визначних пам’яток та енергії французької столиці 1920 років. Музиканти запропонували всім присутнім на вечір забути про сьогодення та поринути у чарівну атмосферу 20-х минулого століття.

Творчість ще одного американського оркестрового композитора була представлена слухачам. Брюс Бротон, який створив багато саундтреків та партитур до кінофільмів, телебачення, - його твори внесені до музичних архівів. І, незважаючи на поважний вік, наразі у свої 77 років Брюс Бротон є викладачем композиції у Каліфорнійському університеті (Лос-Анджелес). Музиканти майстерно виконали відомі фанфари, гімни та марші Брюса Бротона, які надовго залишили теплі спогади у серці кожного.

Цей концерт чарівної музики став дуже зворушливим та емоційним. Виступи артистів супроводжувалися бурхливими оплесками глядачів.