0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт барокової музики у Львівському органному залі

05
листопада 2022
, 19:00

5 листопада у Львівському органному залі відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру, наповнений оркестровою музикою видатного композитора Англії та Німеччини – Георга Фрідріха Генделя.

Музична добірка цілющих творів епохи бароко,  яку представили слухачам артисти оркестру під керівництвом диригента Івана Остаповича, була сповнена невичерпної свіжості та фантазії. Струнний оркестр Луганської обласної філармонії спільно з солістами-органістами дарували феєричну атмосферу, в яку поринула публіка. Талановиті Світлана Позднишева Олена Мацелюх, Віталій Дворовий та Сергій Павлів – артисти за органом у тандемі зі оркестрантами презентували музику, в якій вільно спліталися і чергувалися натхненні ліричні образи з піднесеною патетикою, героїчні фрагменти з віртуозними ефектними мелодіями. Публіка була у захваті від почутих неймовірних творів та професійного рівня гри музикантів та проводжала музикантів зі сцени стоячи.

Незважаючи на дощову осінню погоду, в якій дуже не вистачає сонячних променів, артистам філармонії вдалося розвіяти сумний настрій витонченою та надзвичайно красивою музикою. Світло в душі та гарний настрій подарували музиканти струнного оркестру всім присутнім.