0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт до Дня народження Йоганна Себастьяна Баха

31
березня 2024
, 19:00

31 березня Академічний симфонічний оркестр під керівництвом Івана Остаповича знову подарував публіці блискучий виступ. Глядачі почули Месу соль мінор для солістів, органу та оркестру, а також декілька симфоній з кантат Йоганна Себастьяна Баха.

Кожна програма концерту особлива по-своєму і наповнює серця відвідувачів радісними емоціями. Під батутою Івана Остаповича оркестр у супроводі солістів Львівського муніципального хору «Гомін» та органу, за яким віртуозно працювала Світлана Позднишева, створив у залі неймовірну атмосферу, яка занурила публіку у світ улюбленої музики.  

Цей концерт урізноманітнили солісти Галина Гончарова /сопрано/,
Анастасія Кулініч /мецо-сопрано/, Ігор Гуцайлюк /тенор/,
Вадим Яценко /бас/. Різноманіття тембрів, потужність голосів, різнобарвні музичні відтінки і характери творів нікого не залишили байдужим. Провідні солісти Львівського муніципального хору «Гомін» обдарували слухачів духовним світлом високого мистецтва!

У симфоніях з кантат Баха кожна група оркестру зачаровувала публіку. А у творі «Меса соль мінор» Світлана Позднишева вразила присутніх віртуозною грою. У супроводі оркестру концертна зала наповнилася потужним звучанням органу. Орган, оркестр та голоси – складне, але досконале поєднання, яке варто почути кожному. 

Цей концерт відбувся з аншлагом. Публіка ніби відправилась в подорож в епоху XVIII століття разом з Академічний симфонічним оркестром. Майстерність та зіграність музикантів, виступи солістів та органістки були відмічені публікою. Глядачі проводжали артистів зі сцени бурхливими оплесками. З кожним концертом оркестр Луганської обласної філармонії завойовує прихильність все більшої кількості глядачів, формуючи аудиторію відданих шанувальників. Публіка називає їх «дуже професійним та незламним колективом» за харизматичність, щире та відкрите спілкування артистів з глядачами.