0%

Концерт до Дня заснування Луганської області!

03
червня 2022
, 10:00

 3 червня 2022 року, Луганщина відзначає 84-ту річницю свого заснування. Символічно, що саме у Львові пройшли урочистості з Дня заснування Луганської області, бо саме Львівщина стала прихистком для більшості мешканців області, які були вимушені покинути свої домівки з початком повномасштабної війни.

Біля пам’ятника Тарасу Шевченку Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії виконав твори українських композиторів просто неба. Музиканти оркестру звернулися до громадськості України і світу мовою музики, висвітлюючи події, що зараз тривають на Сході, а саме у містах Сєвєродонецьк і Лисичанськ. У рамках мистецької акції «Східний форпост» голоси артистів Луганської обласної філармонії взивали до західної спільноти та партнерів пришвидшувати військову допомогу і не гаяти час, аби зберегти якомога більше людських життів.

Для всіх присутніх у виконанні музикантів Академічного симфонічного оркестру пролунав Гімн України та твори всесвітньо відомого українського композитора Мирослава Скорика. Впродовж цього заходу мова йшла про ситуацію на Луганщині, аби унеможливити втрату Сходу України вже сьогодні!

Незалежно від того, звідки у 2022 році приїхали переселенці до Львова, чи з Донецька або Луганська, чи з Сєвєродонецька або Одеси чи Харкова, ми всі – єдина сильна непереможна нація, яка однозначно буде жити в суверенній незалежній сильній європейській і демократичній державі – в УКРАЇНІ!