0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт духової музики у виконанні артистів Луганської обласної філармонії

30
липня 2022
, 18:00

30 липня 2022 року у Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика відбувся концерт Брас-хору Луганської обласної філармонії, присвячений Дню Державності України. Наразі артисти активно працюють, філармонія регулярно проводить концерти, щоб наситити людей позитивними емоціями, об’єднати українців, підтримати своєю творчістю у важкі часи.

На унікальний концерт чекали багато містян, він сприяє популяризації духової музики у Львові. Артисти виконали улюблені слухачами твори національної та світової музичної спадщини. Українські музиканти на культурному фронті борються за незалежність, за право бути вільними та щасливими.

Події п’яти місяців війни внесли в життя всіх українців багато неспокою та тривоги. Для того, щоб заспокоїти та оздоровити роботу серця глядачів чарівною музикою артисти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії подарували ритми, наповнені таємничими вібраціями та надзвичайною мелодійністю.

Концерт відбувся в рамках Міжнародного фестивалю літньої пори «Pizzicato e Cantabile». Духова музика завжди створює атмосферу свята, піднімає настрій. Таким був і цей особливий вечір. Музикантів надихнули захоплені відгуки та незабутні очі глядачів, сповнені вдячністю за неймовірний концерт.