0%

Концерт-історія "The Harry Potter Symphonу"

19
грудня 2022
, 19:30

До Дня Святого Миколая, артисти Академічного симфонічного оркестру взяли участь у неймовірному заході – концерті-історії «Гаррі Поттер». 19 грудня музиканти Bigshow Orshestra та артисти Луганської обласної філармонії подарували публіці справжню казку. На чолі з головним чарівником – диригентом Любомиром Ліщуком у Львівському театрі опери і балету почалося дуже цікаве дійство – The Harry Potter Symphonу.

Школа чарів у музичному уособленні зачарувала всіх присутніх епічністю та красою. Симфонічний оркестр та хор звучали дуже гармонійно. Програма включала себе мелодії з усіх 8-ми фільмів про юного хлопчика-чарівника. Артисти дивували не тільки талановитим виконанням, але й зовнішнім виглядом. Диригент Любомир Ліщук, одягнений в мантію професора Дамблдора, артисти, концертний одяг яких теж містив елементи казкового гардеробу та відповідав легендарній кінострічці – все було створено бездоганно, так, щоб публіка максимально занурилася у магічний всесвіт Джоан Роулінг.

Bigshow Orshestra – справжні чарівники, а артисти філармонії допомагали створити концерт, який став втіленням фентезі та фантастики. В цей святковий день музиканти подарували аж два концерти львів’янам, і обидва вони пройшли з аншлагом. У концертній залі не було вільних місць. Казка з елементами відео-ілюмінації та інноваційних технологій залишила дуже приємні емоції в серцях кожного. Такі концерти дарують надію та змушують вірити в дива, які насправді в нашому житті можуть статися, єдине що потрібно – дуже сильно всім серцем забажати здійснення мрій – і вони обов’язково стануть реальністю.