0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт класичної музики, де фаворитом був кларнет!

22
січня 2022
, 18:00

Інструментальна класична музика подобається не кожному, але здивувати тих слухачів, які приходять вперше на концерти оркестрової музики можна виконанням шедеврів відомих композиторів. Що й зробили 22 січня 2022 року артисти Академічного симфонічного оркестру – колектив представив цікаву програму.

Під орудою гостя з Дніпра – диригента Назара Яцківа перше відділення відкрив італійський композитор Джоаккіно Россіні – прозвучала увертюра до опери «Севільський цирульник».

Здивував публіку молодий музикант, артист Академічного симфонічного оркестру – Владислав Бородій. Незважаючи на молодий вік, Владислав дуже цілеспрямований та наполегливий соліст-інструменталіст, він працює у Луганській обласній філармонії та викладає у «Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва». У сольному виступі він продемонстрував широкий спектр виразності, глибокий тембр та неймовірні вібрації. Особливу неповторність краси музики можна було відчути у сольній грі на кларнеті – Владислав виконав Концерт для кларнета з оркестром №2 німецького композитора Луї Шпора.

А найбільше слухачів вразили чотири частини Симфонії №3 фа мажор Йоганнеса Брамса у виконанні оркестру. Зала зірвалася шквалом оплесків. Звідусіль лунали вигуки «Браво!». Високопрофесійні музиканти, соліст та диригент, дійсно, того заслуговували.