0%

Концерт на шану українським військовим

20
серпня 2023
, 19:00

20 серпня львівська публіка почула рідкісний ансамбль артистів, які продемонстрували надзвичайні можливості духових інструментів. Концерт октету тромбонів Академічного симфонічного оркестру, який відбувся в цей вечір в Гарнізонному храмі свв. Апп. Петра і Павла, залишиться в пам’яті кожного надовго.

В рамках фестивалю «Музика в старому Львові» на шану українським Героям октет  тромбоністів оркестру грав в священному місті. Саме з цього Храму 10 років тому почався міжнародний проєкт «Музика в старому Львові» і артисти Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії залюбки взяли участь у цьому щорічному фестивалі.

Пронизливе звучання міді, підсилене найкращими зразками музики, мали змогу почути всі присутні. де кожен міг замислитися над простотою пісенної мелодики Шуберта, вловити  ритми новітніх октетів Івейзена та Джейкоба, і поміркувати над глибиною трагізму бетховенської симфонії.

Разом з артистами філармонії вшанувати пам’ять героїв прийшли багато людей. Вічна музика композиторів зі світовим ім’ям у виконанні мідних духових інструментів створювала у храмі особливу атмосферу спокою та гармонії. Надзвичайне звучання, м’які та глибокі тони, неймовірні відтінки тромбонів дарували яскраві емоції.

Буря почуттів, палітра вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурив публіку в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів. Творчий октет представив публіці різнопланові композиції. Старовинна музика в творах Еріка Івейзена та Франца Шуберта найкраще передавала потужність мідного духового інструменту. Звуковий колорит тромбона дуже багатий, він може бути мужнім, яскравим і грізним, але може бути спокійним і ліричним, всі відтінки цього інструменту почули в цей вечір слухачі.  

Справжню естетичну насолоду подарували артисти всім, хто був присутній у Гарнізонному храмі свв. Апп. Петра і Павла. Інструментальний виступ групи тромбонів вразив слухачів захоплюючим виконанням. Талановиті артисти у сольному та ансамблевому виконанні розкривали повний спектр можливостей тромбона, через ніжне і в той час майстерне виконання тонко передавали характер творів без слів.