0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт «Тромбон і орган» у виконанні артистів Луганської обласної філармонії

29
липня 2022
, 17:00

29 липня в рамках участі у міжнародному фестивалі літньої пори «Pizzicato e Cantabile» відбувся концерт «Тромбон і орган».

За органом – Світлана Позднишева – піаністка, органістка, клавесиністка, солістка Львівського академічного будинку органної та камерної музики. А тріо тромбонів представляли артисти Луганської обласної філармонії та Львівського органного залу – Ігор Шаповалов, Олександр Хохлов та Любомир Ліщук. Дует органу і тромбона звучав для гостей фестивалю. Артисти дарували публіці багату звукову палітру. Соло тромбонів дивувало – від ліричного до мужнього. Програма концерту була насичена творами епохи барокових майстрів, композиторів межі XIX-XX століть та українського композитора В’ячеслава Назарова. Композиції органної музики бароко були неймовірні, орган особливо гармонійно звучав з духовими.

Слухачам були представлені твори, де орган цікаво поєднувався з тромбоном – інструментом, який не так часто виступає як соліст. Цей духовий інструмент має блискучий тембр, додав в урочисте звучання органу сильні напружені ноти експресивності та контрастності. 

Концерт артистів Луганської обласної філармонії у рамках участі у Міжнародному фестивалі привернув увагу поціновувачів прекрасного, який став яскравою подією в культурно-мистецькому житті міста.