0%

Концерт у Коломиї за участю зіркових музикантів

04
вересня 2022
, 15:00

4 вересня у Коломиї відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом запрошеного диригента з Австрії. Музикант, композитор, автор понад 600 творів Курт Шмід приїхав не один в Коломию, а разом з талановитою піаністкою з Японії Хінамі Йоко.

В цей вечір зі сцени лунали шедеври класичної музики. Композиції Роберта Шумана, Вольфганга Амадея Моцарта, Ріхарда та Йоганна Штраусів у виконанні  артистів зачарували публіку Коломиї.

Окрасою концерту стали виступи двох солістів – артистка з Японії у супроводі Академічного симфонічного оркестру віртуозно зіграла Фортепіанний концерт Роберта Шумана. А неперевершений український баритон Микола Губчук у поєднанні з різнобарвним оркестровим звучанням арій Моцарта подарував всім присутнім позитивний настрій та неймовірні емоції. Микола Губчук неодноразово радував гостей Коломийської малої філармонії своїм неперевершеним вокалом, передаючи внутрішні переживання та заклики до миру в Україні.

Окремим сюрпризом для глядачів стало виконання авторських творів маестро з Австрії. Курт Шмід привіз слухачам такі яскраві композиції, які «Віденська весна» та «Австро-Український марш дружби».  

Концертна зала Коломийської малої філармонії цього вечора не мала вільних місць. Охочих відвідати концерт Академічного симфонічного оркестру знайшлось чимало. Публіка була вдячна артистам за подароване свято. В цей воєнний час, в якому опинилися сьогодні весь народ України, дуже важливо дбати про емоційне відновлення людей. Концерт пройшов у теплій та позитивній атмосфері, чого зараз вкрай не вистачає кожному з нас.