0%
  • Головна
  • Звіти

Концерт у Львові, який подарував незабутні емоції!

10
вересня 2022
, 17:00

Незважаючи на те, що наша країна наразі переживає важкі часи, життя триває. І артисти Академічного симфонічного оркестру щотижня готують для глядачів цікаві концертні програми, щоб кожен приємний вечір суботи чи неділі наближав до Нашої Перемоги.

10 вересня відбувся концерт «Музика для струнних і духових» колективу Луганської обласної філармонії, насичений справжніми музичними родзинками. Почався цей вечір традиційно з виконання гімну України. Далі під диригуванням Івана Остаповича Академічний симфонічний оркестр виконав рідкісні твори – Симфонію «Перетворення лікійських селян на жаб» Карла фон Дітттерса та Симфонія Йозефа Гайдна «Прощальна».

 

Карл фон Діттерс – сучасник Моцарта і Гайдна, він грав в одному ансамблі з ними у Відні. Симфонія №45 фа-дієз мінор «Прощальна» Йозефа Гайдна є яскравим зразком патетичного стилю австрійського композитора.

В цей вечір лірична музика для струнних та духових неодмінно торкнулася душевних струн та заповнила своїм неймовірним звучанням кожен куточок глядацької зали. Публіка була у захваті від безмежно гарної та емоційної музики. Після кожного виступу оркестрантів за виконання музичних шедеврів та ексклюзивну атмосферу люди дарували гучні оплески артистам.

Після завершення концерту слухачі ще довго не відпускали музикантів зі сцени та дякували бурхливими вдячними оплесками за гарний вечір. Всіх нас об’єднує мистецтво та спільна мета – якнайшвидше побачити Перемогу!