0%
  • Головна
  • Звіти

Краса угорських танців у Львівському органному залі

30
квітня 2023
, 19:00

Квітень виявився дуже насиченим на творчі зустрічі з глядачами і в останній день місяця артисти філармонії подарували ще один концерт Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Івана Остаповича. 30 квітня здійснилася неповторна подорож мелодіями одного з головних  представників епохи романтизму. Для львівської публіки  музиканти підготували цікавинку – угорські танці Йоганнеса Брамса.

Цей цикл творів німецького композитора насичений національними традиціями. Угорські танці унікальні тим, що яскраво і дуже точно передають багатогранність колориту Угорщини. Свобода і темпераментність, які присутні в композиціях Брамса, захопили увагу слухача вже з перших нот.

В музиці Йоганнеса Брамса гармонійно поєдналися різні образи, які композитор зображав в кожному творі цього циклу. Публіка була у захваті від почутих жвавих та драйвових інструментальних композицій, а також оркестрових версій танців, які зі сцени звучали неперевершено.   

Також артисти представили слухачам ще один цікавий твір угорського композитора Лео Вайнера Серенаду (1 частину). Цей вечір у компанії музикантів філармонії минув у приємній атмосфері. «Дуже тепло та затишно, музика виконана артистами шедевральна», - саме з такими словами виходили з концертної зали глядачі та ділилися враженнями між собою по завершенню концерту. Істинне мистецтво, яке зі сцени подарував всім присутнім Академічний симфонічний оркестр, нікого не залишило байдужим. Публіка довго не відпускала зі сцени музикантів та дякувала артистам щирими оплесками!