0%
  • Головна
  • Звіти

Кращий оркестр України підкорив сєвєродонецьку публіку!

28
серпня 2021
, 18:00

28 серпня 2021 року відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Саме з Сєвєродонецька колектив почав свій Всеукраїнський гастрольний тур  містами України з нагоди 30-річчя Незалежності. Національний заслужений оркестр України — один із найбільш відомих у Східній Європі симфонічних колективів! Він завждибув і залишається творчою лабораторією українських композиторів, дириген тів і солістів. В цей вечір музиканти зі столиці під керівництвом головного диригента,   Народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Володимира Сіренко подарували неймовірні емоції всім присутнім. Симфонію №1 Максима Березовського та Симфонію № 9 «З нового світу» Антоніна Дворжака у майстерному виконанні музикантів публіка слухала, затамувавши подих.

 

Разом з оркестром до Сєвєродонецька приїхав відомий піаніст,  лауреат численних міжнародних конкурсів та постійний учасник європейських музичних фестивалів – Павло Качнов. Близько 400 шанувальників класичної  музики зібралися послухати мелодії у виконанні знаного у світі соліста, який у своїй творчості майстерно поєднує різні музичні стилі. Піаніст тішив слухачів віртуозним виконанням та відображав кольорові малюнки в уяві публіки своєю натхненню грою на фортепіано.  Під час виконання Концерту №2 для фортепіано з оркестром французького композитора Каміля Сен-Санса Павло Качнов емоційною, спокійною, яка чергувалася з динамічною грою  ніби розповідав історію життя. Не дочекавшись останніх нот, зала вибухнула оваціями та бурними оплесками. Артист, в свою чергу, подякував вдячним слухачам та виконав композицію на біс.

 

Сєвєродонецька публіка проводжала гостей зі столиці стоячи, викрикуючи «Браво»! Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України підкорив сєвєродонецьких слухачів.  І, після концерту, обговорюючи отримані позитивні враження від прослуховування неймовірного виступу, всі дуже сподіваються, що знаний колектив з Києва ще не раз завітає на Схід України.