0%
  • Головна
  • Звіти

Легенди Швеції для львівської публіки та гостей міста

29
січня 2023
, 19:00

Мелодії з легенд та чарівного світу казкових розповідей звучала у Львівському органному залі. Концерт Академічного симфонічного оркестру вчора відбувся з аншлагом – неординарна, цікава та яскрава творча зустріч, яку всі присутні будуть неодноразово згадувати з приємними враженнями.

Під керівництвом запрошеного шведського дириґента, давнього друга України, Даніеля Ганссона артисти вийшли на сцену, щоб зіграти унікальні твори, які багато хто з глядачів чув, напевно, вперше.

Публіка в цей вечір насолодилася музикою шведських казок, поринула у світ дивовижних істот і мальовничих краєвидів. Мовою нот Академічний симфонічний оркестр передавав глядачам гарний настрій, частинку своєї душі. А незвичною програмою цього концерту «Легенди Швеції» артисти змогли об’єднати всіх українців в єдине ціле, і не тільки шанувальників класичної музики та гурманів. Приємно, що завдяки оригінальним концертним програмам до мистецької спільноти долучаються слухачі різних вікових категорій, які знайомляться з музичними шедеврами, відкривають для себе новий світ класичного мистецтва.

Як і обіцяв Академічний симфонічний оркестр разом з диригентом Даніелем Ганссоном представили ексклюзивну програму, яка залишила в серці кожного неймовірні емоції. Колектив Луганської обласної філармонії якщо обіцяє цікавий і зворушливий концерт, то так і відбувається. Артисти стараються, бо хочуть, щоб слухачі, які вперше зайшли до концертної зали і вважали класичну музику чимсь застарілим та консервативним, доступним тільки слухачам зі спеціальною музичною освітою, могли переконатися, що це не так. Публіка, яка відвідала цей концерт відкрила для себе перш за все якесь зерно позитиву, наживо змогла відчути звучання струнної, дерев’яно-духової  та мідної духової груп оркестру.

Вчора всі присутні слухали живу справжню музику і отримали  неповторні емоції. Про це свідчили невщухаючі оплески глядачів, які довго не відпускали артистів зі сцени, дякуючи їм за прекрасний вечір.