0%

Love Story до Дня закоханих

13
лютого 2023
, 20:00

13 лютого до Дня усіх закоханих команда «BIGSHOW Agency» разом з Луганською обласною філармонією презентували грандіозне шоу у Львівській опері. Талановиті музиканти і співаки представили нову програму, насичену яскравою та пристрасною музикою.

Напередодні найромантичнішого свята енергійні артисти оркестру здивували публіку. Віртуозні музиканти тішили слух публіки мелодійними та чуттєвими хітами світової музики з репертуару Lara Fabian, Sting. Celine Dion, Andrea Bocelli, Lana Del Rey. У виконанні Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Любомира Ліщука звучали саундтреки з дивовижних кінофільмів: «Титанік», «Ромео і Джульєтта», «Мулен Руж», «Запах жінки», «Ла Ла Ленд». Це той випадок, коли краще було один раз почути, ніж намагатися описати енергію кохання.

Мелодії з кінофільмів вражали публіку спогадами, емоціями переживань та любові. Вишуканий вечір провели глядачі разом з музикантами Луганської обласної філармонії  в атмосфері запальних ритмів! Публіка була вражена таким щирим подарунком – концертом, насиченим світом романтики. Серце кожної людини, незважаючи на вік, наповнилося ліричною музикою. Слухачі дякували бурхливими оплесками музикантам, за те, що хоча б на 2 години занурили їх в атмосферу, де не було негативу – тільки щира музика любові.