0%
  • Головна
  • Звіти

Маестро Курт Шмід провів довгоочікувану зустріч з сєвєродонецькою публікою!

26
червня 2021
, 18:00

26 червня 2021 року відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру під керівництвом почесного головного диригента Луганської обласної філармонії Курта Шміда (Австрія)! Ця зустріч пройшла феєрично, і сєвєродонецька публіка, і запрошений диригент дуже скучили за цими прекрасними вечорами.

Як завжди, Курт Шмід не відмовив глядачам та з задоволенням поспілкувався з ними. Він розповів, що за час карантину, дуже сумував, бо нікуди не можна було виїжджати. Але цей вільний час впродовж 7 місяців композитор провів з користю, написав 15 творів, 8 з котрих привіз до Сєвєродонецька, щоб познайомити з ними своїх улюблених слухачів. Академічний симфонічний оркестр майстерно дуже в піднесеному настрої виконав твори Курта Шміда. Особливо слухачам запам’яталися «Меланхолія і танець», «Фокстрот», «Марш», а також «Швидка полька».

Також Академічний симфонічний оркестр познайомив публіку ще з одним цікавим твором. В 1822 році Францом Шубертом була написана Симфонія №8 сі мінор. Так вийшло, що композитор встиг написати лише 2 частини і до цього вечора скрізь ця симфонія звучала як «Незавершена». Але сучасний композитор Курт Шмід на замовлення нащадка Франца Шуберта написав ще 2 частини симфонії і публіка вперше почула завершену Симфонію №8 в 4-х частинах.

У другому відділенні всіх порадувала своїм неперевершеним співом чарівна солістка Олена Босенко. Під супровід Академічного симфонічного оркестру вона заспівала твір «Аве Марія» Франца Шуберта, який присвятила артистам Луганської обласної філармонії, яких вже, нажаль, немає з нами поруч, - Ігорю Новікову та Володимиру Сухову.     

Цей концерт став феєричним завершенням симфонічного сезону Луганської обласної філармонії. Публіка стоячи аплодувала музикантам та улюбленому диригенту Курту Шміду, тривалі оплески та крики «Браво» не вчухали в концертній залі. Але, запрошений диригент пообіцяв, що розлучається зі своєю другою Батьківщиною – з містом Сєвєродонецьк зовсім ненадовго, вже у жовтні цього року він запланував зустріч з Академічним симфонічним оркестром, а це означає, що і публіка обов’язково побачить свого улюбленого почесного головного диригента Курта Шміда!

До зустрічі у новому сезоні Луганської обласної філармонії!!!