0%
  • Головна
  • Звіти

Малеча мріяла та фантазувала разом з Академічним симфонічним оркестром!

21
листопада 2021
, 11:00

21 листопада 2021 року сєвєродонецька дитяча публіка завдяки Академічному симфонічному оркестру познайомилася з музичним мультиплікаційним концертом.   Маленьким слухачам в цей день був представлений дивовижний анімаційний музичний проєкт, який ідеально підходить для знайомства дітей зі світом музики та класичними жанрами. 

Дев’ять творів знаменитих композиторів, понад 1000 мультиплікаторів та Академічний симфонічний оркестр створили безмежний простір для фантазій. У форматі кіно-концерту мультфільм демонструвався на великому екрані,  а вся музика з нього синхронно виконувалася Академічним симфонічним оркестром на сцені наживо під орудою диригента Богдана Івахіва.  Переходи від оркестру до мультфільму супроводжувалися розповіддю про те,  що глядачам доведеться побачити. В деяких частинах мультфільму було чутно дитячий сміх, бо дуже смішно було дивитися, як під музику балетної сюїти Амількаре Понкіеллі «Джоконда» солірували в танці звірі, особливо, такі як крокодили, бегемоти та слони.

Основна мета цього культурного заходу була в тому, щоб в такій грайливій формі познайомити дітей з класичним мистецтвом та дати їм можливість зануритися в чарівний світ її величності – Музики.