0%
  • Головна
  • Звіти

Мандруючи разом з Пер Гюнтом та Академічним симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії

28
вересня 2022
, 19:00

28 вересня у Львівському Академічному будинку органної та камерної музики був особливий вечір. Маленьким слухачам та їх батькам 28 вересня  був представлений дивовижний анімаційний проєкт – симфонічне відео-шоу «Пер Гюнт».

Автор драми Генрік Ібсен вважав, що «Пер Гюнт» - це виключно  норвезький твір, але пригоди головного героя прославилися далеко за межами Скандинавії. Музика Едварда Гріга до  твору відома на весь світ. У  виконанні Академічного симфонічного оркестру публіка почула чарівну музику – відомі композиції з улюбленої п’єси. Один змах диригентської палички Івана Остаповича переніс всіх присутніх до казкового світу – публіка опинилася поруч з головними героями.

Академічний симфонічний оркестр створив безмежний простір для фантазій. Музика Гріга заворожила з першої хвилини.  В унікальній атмосфері концерту діти разом з батьками змогли легко уявити загадковий ліс, містичні зустрічі та печеру Гірського Короля, де й зародилися незвичайні мрії та почали відбуватися цікаві пригоди. Вісім творів входять до складу двох сюїт, які були представлені слухачам в цей неймовірний вечір. Кожну музичну композицію публіка слухала з завмиранням, ніби, боючись порушити той казковий світ, який панував у концертній залі. Підживлювали загальну картину неймовірні відео-мікси, які створювалися в реальному часі під час концерту професійним віджеєм. 

Ця «музико-терапія» сподобалася всім присутнім. У форматі кіно-концерту «Пер Гюнт» демонструвався на великому екрані, а музика з нього синхронно виконувалася оркестром на сцені під орудою диригента Івана Остаповича. Фантастична гра музикантів відкрила чаруючий світ казки, в яку повірили і діти, і дорослі! Живий звук, улюблені мелодії, душевна атмосфера та повний заряд позитивної енергії – все це подарували публіці артисти Академічного симфонічного оркестру. Невщухаючі оплески свідчили про те, що глядачі були в захваті від прослуховування музики з цікавої казки.