0%

Меланхолія… така приємна і чутлива

21
квітня 2023
, 19:00

21 квітня у Львівському органному залі відбувся концерт Академічного симфонічного оркестру з особливою програмою. Усюди царювала атмосфера меланхолійної рівноваги.

В цей вечір публіка мала змогу почути твори композиторів Яна Сібеліуса та Френка Бріджа. Під час виконання оркестром під диригуванням Івана Остаповича музики, створеної цими авторами, всі присутні фантазували, у кожного виникали в уяві якійсь образи, бо композиції лунали дуже живописні. Артисти мовою звуків розповідали історію створення музичних шедеврів.

Слухачі поринули у живописну, фантастичну, зворушливу атмосферу неймовірних звуків. Меланхолійні композиції наповнювали глядацьку залу чарівним звучанням. «Місячне сяйво» з сюїти «Море» Френка Бріджа та Симфонічна сюїта «Пеллеас і Мелізанда», Сюїта з музики до драми «Король Крістіан ІІ» і «Сумний вальс» Яна Сібеліуса – композиції, якими з кожним виконаним артистами нотним тактом надихалась публіка в цей вечір.

Витончені, світлі твори залишили в серці кожного незабутній слід. Слухачів переповнювали яскраві емоції, відчуття радості та захоплення. Були в творах присутні й драматичні моменти, але загальна тональність концерту випромінювала щастям, яке з нього струмувало. По закінченню творчої зустрічі глядачі ділилися між собою враженнями, казали, що після такої події теплі емоції  залишаються на тривалий час. І дуже просили повторити цю програму при нагоді ще раз.