0%

"Ми - разом, бо з нами Бог!"

16
квітня 2022
, 18:00

16 квітня 2022 року у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа презентували духовно-мистецький проєкт «Ми – разом, бо з нами Бог!». Спільно з артистами Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії був організований концерт, який мав шалений успіх.

На концерті були присутні почесні гості - представники Львівської обласної державної адміністрації. Також лунало духовне слово від митрополита Ігоря Возьняка та поетичне слово від Зої Зубченко-Полосуєвої (м. Запоріжжя).

У духовному Храмі звучала музика, яка відрізнялась неабиякою емоційністю та глибиною. Мелодії, які виконували музиканти, захоплювали та вабили. Артисти симфонічного оркестру занурили всіх у неймовірний музичний політ, в якому публіка відчула справжню Україну: поетичну, незламну, красиву та надзвичайно мелодичну.

Виконані композиції залишилися з глядачами назавжди: відлунням у серці та у спогадах. «Цей духовно-мистецький проєкт був направлений на те, щоб  засвідчити, що ми – одна держава, ми разом і кожен з нас працює для перемоги, військовий, волонтер, музикант, поет. З Божою допомогою ми переможемо!», - зауважив автор проєкту – доцент Українського католицького університету Михайло Перун.

Артисти симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, які евакуювалися з зони бойових дій до Львова, зазначили, що дуже відчували підтримку глядачів. І це дуже надихає, дає сили на створення нових творчих зустрічей, щоб кожного концерту дарувати слухачам нові емоції від прослуховування симфонічної музики.