0%
  • Головна
  • Звіти

Музична частинка Австрії для львівської публіки від маестро Курта Шміда

03
вересня 2022
, 19:00

03 вересня у Львові відбулося справжнє свято – Академічний симфонічний оркестр подарував великий концерт. Окрасою цього заходу стали виступи двох солістів – гості з Японії, піаністки Хінамі Йоко та знаного українського оперного співака з Гостомеля – Миколи Губчука.

Артисти Луганської обласної філармонії вже знають, що, коли австрійський диригент приїжджає до України – це завжди гарні емоції та неймовірна класична музика. Курт Шмід вносить в концерт позитивні нотки, він привіз слухачам такі яскраві авторські твори, як «Віденський свіст», в якому у жартівливій формі головну мелодію насвистував Заслужений артист України, директор філармонії Ігор Шаповалов. Під час концерту Курт Шмід неодноразово звертався до публіки, говорив про постійну підтримку України в цей час та згадував поїздки до Сєвєродонецька, які залишили теплі спогади у серці диригента.

Не обійшовся творчий захід без зіркових гостей. Солістка з Японії Хінамі Йоко здивувала глядачів майстерністю виконання та емоційним виступом. Фортепіанний концерт з оркестром ля мінор в трьох частинах Роберта Шумана публіка слухала з завмиранням, не пропускаючи жодного акорду. Сюрпризом для всіх стало й те, що солістка Хінамі Йоко, окрім гри на фортепіано ще й диригувала оркестром!

Український баритон Микола Губчук неодноразово радував гостей Львівського органного залу своїм неперевершеним вокалом, передаючи внутрішні переживання та заклики до миру. Співака після кожного виступу не відпускали без щедрої порції бурхливих оплесків.

Концертна зала Львівського Академічного Будинку органної та камерної музики в цей вечір не мала вільних місць. Серед глядачів були й переселенці з Маріуполя, які мали можливість безкоштовно відвідати концерт Академічного симфонічного оркестру. Публіка була вдячна артистам за подароване свято. В цей воєнний час, в якому опинилися сьогодні всі українці, дуже важливе емоційне відновлення людей. Концерт пройшов у теплій та позитивній атмосфері, чого зараз вкрай не вистачає у складні часи.