0%

Музична історія про найвідомішого чарівника

09
січня 2023
, 19:00

Сьогодні артисти Луганської обласної філармонії разом з Bigshow Orshestra підготували для львівської публіки цікаве дійство. Зимові сюрпризи не закінчуються і один з них – яскравий подарунок від Академічного симфонічного оркестру – концерт «The Harry Potter Symphony».

Публіка мала змогу почути найкращі композиції з усіх фільмів «Гаррі Потера». «The Harry Potter Symphony» - це історія, до якої можуть долучитися і дорослі, і дітлахи та всі разом поринути у світ найвідомішого чарівника. Музиканти разом з диригентом Любомиром Ліщуком впродовж вечора створювали  казкову атмосферу, де глядачі були поруч з героями мега-популярної кінокартини.

Захоплююча історія про дивовижні пригоди хлопчика-чарівника супроводжувалася оригінальними відео-ефектами. Кожен у своїх думках малював картинки, та згадував, як по дорозі в магічну школу Хогвартс, Гаррі зі своїми друзями Герміоною і Роном потрапляли в найнебезпечніші місця. На глядачів чекали захоплюючі пригоди, чарівний світ Гаррі Поттера, який відкрився в новій інтерпретації – у музичному супроводі артистів Академічного симфонічного оркестру та Bigshow Orshestra. Все було максимально наближено до кіно-картини, навіть музиканти були вдягнені у казкові костюми.

Сьогодні у Концертній залі Львівської національної опери не було вільних місць. Казка з елементами відео-ілюмінації та інноваційних технологій залишила дуже приємні емоції в серцях кожного. Такі концерти зачаровують, підіймають настрій та змушують вірити, що дива все ж таки в житті існують і мрії здійснюються.