0%

Музична подорож з Гаррі Поттером

06
лютого 2023
, 19:00

Зимові сюрпризи  від Bigshow Orshestra  та Академічного симфонічного оркестру продовжуються. 6 лютого артисти Луганської обласної філармонії  взяли участь у неймовірному заході – концерті-історії «The Harry Potter Symphonу». На чолі з головним чарівником – диригентом Любомиром Ліщуком у Львівському театрі опери і балету відбулося дуже цікаве дійство.

Школа чарів у музичному уособленні здивувала всіх неймовірними образами, улюбленими мелодіями та магічними відео-ефектами. Симфонічний оркестр  філармонії та хористи «Timeless Choir» звучали дуже гармонійно. Програма включала себе музику з усіх фільмів про хлопчика-чаклуна. У залі була створена магічна неймовірна атмосфера: починаючи з зовнішнього вигляду, відповідного концертного одягу артистів, талановитого виконання творів та закінчуючи головним чарівником – диригентом Любомиром Ліщуком, одягненим в мантію професора Дамблдора. Вигадані персонажі ожили в уяві кожного, хто був у залі. Легендарна кіно-стрічка у музичному супроводі була відтворена бездоганно – публіка максимально занурилася у магічний всесвіт Джоан Роулінг.

Справжні чарівники Bigshow Orshestra разом з артистами філармонії створили концерт, який став втіленням фантастики. Концерт пройшов з аншлагом, лвів’яни були у захваті. Казка з елементами відео-ілюмінації та інноваційних технологій залишила дуже приємні емоції в серцях кожного.