0%
  • Головна
  • Звіти

«Музика для духових» у Львівському органному залі

19
червня 2022
, 17:00

Колектив Луганської обласної філармонії не перестає дивувати глядачів своєю загартованістю, силою духу та неймовірним натхненням. 19 червня 2022 року, музиканти приготували яскравий концерт «Музика для духових», програма якого містила твори зі скарбниці визнаних композиторів. 

Ансамбль дерев’яних духових інструментів філармонії грав музику, яка зачіпає душу, надзвичайно приємну для прослуховування. Феєрична Соната для духового квартету №1 Джоаккіно Россіні та оригінальний «Духовий квінтет» Августа Клугхардта лунали зі сцени. Артисти дарували відверті емоції та щире виконання під час концерту, лікували втомлені від війни поранені душі.

Через особливі мелодії артисти висловлюють любов до рідної країни. Своєю роботою музиканти намагаються підняти дух всім українцям та запевнити їх в нашій перемозі та світлому майбутньому! Підтримуючи країну на культурному фронті артисти закликають до миру.

На вечір класичної музики зібралося чимало львів’ян. Сьогодні кожен мав можливість почути неймовірні твори. Всі присутні не могли відірвати погляд від сцени, на одному диханні слухали тих, кому прийшлося теж рятуватися від війни вже двічі. Але, наразі, артисти Луганської обласної філармонії підтримують всіх українців, дають концерти, щоб мати можливість рятувати серця проникливою музикою.