0%
  • Головна
  • Звіти

Музика ХІХ століття у виконанні Академічного симфонічного оркестру

27
листопада 2022
, 19:00

У Львівському органному залі представили музику ХІХ століття. Попри всі жахливі події війни, які доводиться переживати зараз всім нам, стараємося робити все, щоб українці мали змогу хоча б ненадовго забути про все погане і наповнити душу приємною музикою.

Академічний симфонічний оркестр під орудою диригента Любомира Ліщука підготував 27 листопада цікавий концерт, насичений світлою та життєрадісною музикою Франца Шуберта та Антоніна Дворжака.

Публіка впродовж концерту слухала яскраву, динамічну Симфонію №5 австрійського композитора Франца Шуберта. Легке до сприйняття музичне полотно нікого з глядачів не залишило байдужим.

Також публіці була представлена «Чеська сюїта» - неординарна та запальна, кожна частина твору заснована на народному танці. Цікаво, що серед оркестрових творів Антоніна Дворжака ця сюїта отримала визнання тільки через 16 років після написання, але з того часу не перестає регулярно лунати на концертних площадках всього світу і продовжує завойовувати серця прихильників музичного мистецтва.

Артисти демонстрували талановиту та емоційну гру під час виконання оркестрових творів. «Це був фантастичний виступ» - ділилися враженнями після концерту глядачі. Бурхливі овації не вщухали ще довго, навіть після закінчення концерту, всі присутні не бажали розходитися та продовжували аплодувати. Щирі слова вдячності лунали з концертної зали на адресу артистів Луганської обласної філармонії.

 

Дуже приємно, коли кількість шанувальників класичного мистецтва з кожним концертом збільшується. Це ще раз доводить, що класична музика є важливим засобом духовного виховання та саме за допомогою таких легких концертів процес залучення до класики глядачів різного віку буде нескладним та приємним, щоб в майбутньому підростаюче покоління було не тільки сильним духом, незламним, а й ще духовно збагаченим та культурним.