0%

Найменші слухачі захоплювалися музичною казкою!

12
вересня 2021
, 11:00

12 вересня 2021 року Академічний симфонічний оркестр представив юним глядачам чудову музичну казку Сергія Прокоф’єва «Петя і вовк».

Почалась зустріч найвимогливішої публіки з артистами з цікавої музичної вікторини, за допомогою якої діти познайомилися з нотною грамотою та дізналися назви музичних інструментів, якими в казці «розмовляють» головні герої. Маленькі слухачі з задоволенням відповідали на запитання ведучої та гучно кликали оркестр на сцену. Дітлахам хотілося скоріш побачити та почути симфонічну казку. 

Найвідоміший твір Прокоф’єва для дітей – казка «Петя і вовк» була створена в 1936 році. З перших днів її виконання вона швидко набула популярності і досі залишається в числі творів-«улюбленців» як дорослих, так і дітей.

Завдяки простій музиці діти легко і швидко вчяться розрізняти звучання різних інструментів, пізнаючи основи музичної композиції. Впродовж концерту діти на екрані бачили відеоряд з мультфільму, цікаві сценки та смішні епізоди. Вони уважно слухали казку та намагалися запам’ятати, голосом якого музичного інструмента розмовляє той чи інший персонаж казки. Діти захоплювалися таким незвичним музичним заняттям та тим, що відбувалося на сцені, уважно вдивлялись у кожен інструмент. 

Після казки діти та батьки дякували артистам Луганської обласної філармонії за те, що в цьому році в Сєвєродонецьку з’явився такий яскравий та актуальний концерт. Слід зауважити, що таким чином, Академічний симфонічний оркестр активно працює над створенням креативних умов для розвитку музичних здібностей дошкільнят та дітей шкільного віку.