0%

Неймовірна Блискуча класика для публіки

24
березня 2024
, 19:00

24 березня Академічний симфонічний оркестр, під керівництвом Івана Остаповича, вже вкотре подарував публіці чудовий концерт з неймовірною Блискучою Класикою. Відвідувачі почули відомі твори Жоржа Бізе, Йоганна Штрауса, Каміля Сен-Санса та Йоганнеса Брамса. Концерт розпочався з дуже яскравої увертюри до опери «Кармен» Жоржа Бізе Цей дуже запальний твір французького композитора вже з перших хвилин публіка впізнала і була в захваті від почутого.

Оркестр, як завжди, дарував людям радість та відчуття свята. Під батутою Івана Остаповича прозвучали найвідоміші твори, такі як: полька «Трік-Трак», «Угорська полька» та вальс «Блакитний Дунай» Йоганна Штрауса, які перенесли глядачів у атмосферу безтурботності.

Цей концерт урізноманітнив відомий «Тріумфальний марш» з опери «Аїда» італійського композитора Джузеппе Верді, в якому мідна група оркестру зачарувала публіку. А неперевершено виконане соло труби надавало композиції урочистий настрій.

Також глядачів потішили Угорські танці Йоганнеса Брамса №1 та №5, які придали концерту дуже грайливий характер. Неймовірна гра темпів та угорський колорит подарували гарний настрій всім глядачам. А майстерність та зіграність музикантів були відмічені публікою. Гості концерту після кожного твору викрикували «Браво».

Публіка ніби відправилась в подорож світом разом з Академічний симфонічним оркестром Луганської обласної філармонії. На завершення концерту прозвучав відомий «Марш Радецького» Йоганна Штрауса, в якому вже самі глядачі приймали участь, ритмічно відбиваючи оплески, під чуйним керуванням диригента.

Слухачі не хотіли відпускати музикантів та викликали їх на біс, де знову почули Угорський танець №5. Публіка відчула неймовірний тандем артистів та диригента й зарядилась позитивною енергетикою до наступної зустрічі з оркестром.