0%

Неймовірний концерт у темряві

11
жовтня 2022
, 19:00

11 жовтня музиканти Луганської обласної філармонії зібралися у Львівському органному залі, щоб розказати глядачам казку. В цей вечір артисти представили прем’єру – літературно-музичний твір, написаний українським композитором, диригентом Любомиром Ліщуком по мотивам повчальної притчи А. Екзюпері «Маленький принц».

   

На початку концерту раптово зникло світло. Але музиканти не розгубилися і відразу увімкнули креатив – продовжили грати у темряві, у казковій обстановці. Внаслідок масованої атаки росії, після котрої ракети влучили по об’єктах енергетичної інфраструктури по всій країні, не у всіх областях поновили електропостачання, та іноді виникають ось такі раптові вимикання. Але український народ цим не зламаєш, і музиканти ще раз це вчора доказали, що вміють і можуть працювати за будь-яких умов, навіть у відсутності світла.

Оригінальна казка продовжилася – і публіка продовжила слухати твір про маленького хлопчика, яку розповідав публіці Ігор Нечипоренко, а музика синхронно виконувалася Академічним симфонічним оркестром на сцені наживо. Слухачі, які в душі, можливо відчувають себе ще дитиною, поринули у чарівний світ оркестрових звуків. Чудова музика Любомира Ліщука у виконанні артистів оркестру Луганської обласної філармонії під орудою автора створила дивовижний емоційний контекст казки, а світлові ефекти допомагали глядачам відчути всі пригоди казкової мандрівки разом із головним героєм оповіді.

Всі присутні були в захваті від цікавого концерту. Особливо був таємничий момент на початку. Публіка, затамувавши подих, слухала музикантів.  Невщухаючі оплески свідчили про те, що всі були у захваті від прослуховування музики з цікавої казки. Такі оригінальні концерти насичують людей позитивом та дарують незабутні емоції, які відчували тільки в дитинстві.