0%
  • Головна
  • Звіти

Неймовірний симфонічний вікенд від артистів Луганської обласної філармонії

28
серпня 2022
, 19:00

28 серпня відбувся концерт Академічного симфонічного концерту з дуже цікавою програмою під керівництвом українського диригента Івана Остаповича.  

Публіка слухала твори знаменитого француза Каміля Сен-Санса, а також познайомилася з творчістю українського композитора ХХ століття, одесита Володимира Фемеліді, який ще мало відомий навіть у професійних колах. Нещодавно постать Фемеліді поповнила пантеон композиторів проєкту Ukrainian Live. Його чудова музика у виконанні Академічного симфонічного оркестру заворожила всіх присутніх. Музично-емоційний відгук у глядачів викликав особливий колорит «Симфонії» українського композитора.  

Після виконання другої частини Симфонії у Львові пролунала сирена і довелося перервати концерт і всім спуститися в укриття. Варто зазначити, що майже всі глядачі дочекалися відбою повітряної тривоги і концерт продовжився.

Артисти оркестру не перестають наголошувати, що українська симфонічна музика має звучати скрізь – це ще одна  можливість познайомити публіку з майстерністю  всесвітньо відомих, а також сучасних композиторів, які не так давно почали свій творчий шлях. В час, коли до України прикута увага всього світу, артисти через музику та емоцію передають всім заклик до миру.

У програмі прозвучала ще одна цікава композиція французького  композитора. Витончений фортепіанний концерт з оркестром №3 Каміля Сенс-Санса, сповнений ліризмом та водночас драматизмом, подарував глядачам піаніст Андрій Макаревич. Майстерність, зріле виконання та цікава інтерпретація твору віртуозного піаніста вразила публіку.

Послухати гру талановитих музикантів прийшло чимало бажаючих, у концертному залі Львівського Академічного Будинку органної та камерної музики не було вільних місць. По закінченню концерту Івана Остаповича на сцену викликали 5 разів, щоб виразити щиру подяку диригенту та всім артистам!

Голосно, яскраво та неперевершено завершився літній музичний сезон у Львові. Але попереду ще багато цікавих творчих зустрічей зі слухачами приготували артисти Академічного симфонічного оркестру разом з колегами з Львівського органного залу. Слідкуйте за афішами на нашій сторінці та приходьте за позитивними емоціями та неймовірними враженнями на наші концерти вже восени.