0%

Новий концерт Луганської обласної філармонії

26
лютого 2023
, 19:00

Класичну музику сприймають не всі, хтось вважає, що не готовий поринати у вир складних нот, хтось каже, що для її прослуховування треба мати спеціальну освіту. Але багато, хто вже відвідує не вперше концерти Луганської обласної філармонії переконався, що виступи артистів допомагають заповнити душевну пустку, яку сьогодні відчуває багато людей. І дуже часто йдучи в перший раз на концерт інструментальної музики слухачі виходять з концертної зали приємно здивовані та з таким відчуттям, ніби побували на відпочинку. Так відбулося і 26 лютого – філармонія запросила на концерт Академічного симфонічного оркестру під орудою диригента Івана Остаповича, під час якого всі присутні поринули в безмежний світ музичних чарів Симфонії № 4, соль мажор, яка була написана австрійським композитором Ґуставом Малером.

 Вчора публіка мала змогу насолодитися одним з найбільш відомих і виконуваних творів композитора, який витриманий в радісних світлих тонах. В цій Симфонії №4 втілені враження дитини, яка міркує про те, що відбувається у раю. В одному з епізодів твору приємно вразило соло першої скрипки оркестру у виконанні Олени Обухової. Витонченими рухами смичка артистка демонструвала філігранну мистецьку майстерність публіці. Мелодія звучала чітко, ритмічно та легко. Симфонія №4 Густава Малера включає також вокальні епізоди. Сольну партію бездоганно та дуже талановито виконала   солістка Львівської національної опери Аліна Діденко /сопрано/. Це було неперевершено і водночас геніально. Голос Аліни ніби спів янголів звучав зі сцени, а її дзвінкий тембр заповнював весь простір концертної зали. 

 

Цей особливий концерт викликав у слухачів несамовите захоплення і задоволення. Вишукана та легка музика австрійського композитора наповнила серця слухачів позитивом та теплотою.