0%
  • Головна
  • Звіти

Новорічний концерт від незламних артистів Луганської обласної філармонії

05
січня 2023
, 19:00

Найяскравіші твори підготували для зустрічі з публікою артисти Академічного симфонічного оркестру. 5 січня музиканти запросили всіх бажаючих до Львівського органного залу, щоб подарувати гарний настрій і занурити в атмосферу новорічних історій.

В період зимових свят можливо все, і навіть справжні дива, тому й артисти Луганської обласної філармонії вирішили зробити концерт-подарунок для запросити глядачів послухати святкову світову класику. Програма концерту включала твори відомих світових класиків – Мирослава Скорика, Йоганна Штрауса, Джузеппе Верді, Шарля Гуно та інших композиторів. «Марш маріонеток», «Кармен-кадриль», «Іспанський танець», «Угорська полька», «Єгипетський марш» - ніби ялинкові прикраси ці композиції стали справжньою окрасою музичного вечора. Під керівництвом диригента Івана Остаповича Академічний симфонічний оркестр презентував глядачам різдвяну казку, в якій тонко відтворив елегантні вальсові картини та зумів вишуканою та талановитою грою створити публіці піднесений настрій! А гармонійно доповнив концерт звук величного органу, за яким сиділа Світлана Позднишева.

Ця зустріч в період новорічних свят була дійсно особливою. Концерт несе не тільки естетичну функцію, а й має важливу освітню складову – це ідеальний варіант знайомства підростаючого покоління зі світовою класикою – легкими для сприйняття мелодіями та композиціями. І якщо у Вас не було змоги провести вечір у компанії з артистами Академічного симфонічного оркестру, то запрошуємо Вас 8 січня о 14.00 відвідати різдвяний концерт та цікаво провести час всією родиною разом з дітьми. Насолоджуйтесь класикою в повному обсязі – неймовірна музика великих світових композиторів, танцювальна, неординарна, різнопланова чекає на Вас!