0%
  • Головна
  • Звіти

Олена Босенко: про життя та кохання у сольному концерті

29
січня 2022
, 18:00

29 січня 2022 року Луганська обласна філармонія запросила на неймовірну творчу зустріч, насичену ліричними співами та класичною музикою. У стінах концертної зали Сєвєродонецького фахового  коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся концерт лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів, солістки філармонії Олени Босенко. 

Солістка з великими можливостями вокального співу Олена Босенко представила публіці цикл творів з репертуару німецького композитора-романтика Роберта Шумана «Життя та кохання жінки». Треба володіти неабияким акторським талантом та артистизмом, щоб у кожній короткій пісні розповісти цілу історію, передати різні переживання. Впродовж концерту Олена Босенко ділилася зі слухачами найважливішим та найпотаємнішим – про сильне й зріле почуття, що окриляє та іноді змушує страждати.

Пісні циклу вражали публіку розмаїттям форм і вокальних прийомів, складністю фортепіанної партії. Під акомпанемент Заслуженого діяча мистецтв України Марини Яворської та Ганни Посошко співачка занурила публіку у шарм музики, показала тонку і чутливу душу, вокальну майстерність. Також у концерті звучала творчість Франца Шуберта.

В якості гостей також був артист Академічного симфонічного оркестру Владислав Бородій, який виступив у дуеті з Оленою Босенко під інструментальний акомпанемент Марини Яворської.

Сєвєродонецьк давно чекав на таку подію і цей вечір став справжнім подарунком для всіх, до завершення зимових свят. Захоплені талантом Олени Босенко, глядачі ще довго не відпускали артистку зі сцени, вшановуючи її творчість оваціями, квітами та вигуками «Браво»! Навзаєм солістка на біс заспівала українську народну пісню «Чотири воли пасу я».