0%

Осінні вальси у виконанні оркестру!

06
вересня 2023
, 19:00

Концерт Академічного симфонічного оркестру, який відбувся 6 вересня вразив публіку бездоганним виконанням музичних шедеврів.

Під орудою диригента Івана Остаповича артисти оркестру представили глядачам композиції з програми «Блискуча класика». Справжньою окрасою цього вечора стали чуттєві та хвилюючі вальси Едуарда та Йоганна Штраусів. Глибокі, багатогранні, неймовірної музичної палітри твори запали в серця глядачів, за що вони дякували артистам бурхливими оплесками.

Музичні перлини, а саме Едуарда Штрауса «Вальс підписників», Йоганна Штрауса «Троянди з півдня», «Угорська полька», «Єгипетський марш» були популярними і залишаються актуальними і в наш час. Глядачі відчували в звуках натхнення композиторів, їх емоції, настрій. Ці мелодії хвилювали уяву кожного, хто був присутній в залі, глядачі відчували мурашки на шкірі та трепіт у душі.

В цей вечір публіка насолоджувалася не тільки творами братів-Штраусів, у Львівському органному залі цього вечора прозвучав ще один блискучий твір – знайомий всім прихильниками музичного мистецтва – Увертюра до опери «Кармен» Ж. Бізе. Розкішна мелодія зачаровувала вже з першого такту! Саме так зустріли артисти найбільш різнобарвну пору року.

А ще глядачі мали змогу почути твір, під час якого душа не може не плакати. Виконаною «Мелодією» видатного українського композитора Мирослава Скорика артисти розчулили львівську публіку, яка надовго запам’ятала цей неординарний концерт, в ньому були зібрані, як яскраві композиції, так і надзвичайно сумні.