0%
  • Головна
  • Звіти

Осіння класика від італійського диригента та Луганської обласної філармонії

17
вересня 2021
, 18:00

17 вересня 2021 року для всіх шанувальників музичного мистецтва Луганська обласна філармонія підготувала дві години гарного настрою. Академічний симфонічний оркестр під орудою запрошеного диригента Джузеппе Монтесано підготував цікаві класичні твори для прослуховування. Італійський диригент в Сєвєродонецьку не вперше, два роки тому він вже приїжджав до нас і виступав разом з артистами Академічного симфонічного оркестру. Гостя настільки привабила сєвєродонецька публіка, що Джузеппе Монтесано з задоволенням прийняв запрошення знову. Слухачам надзвичайно сподобалися і твори, і гра музикантів.

У першому відділенні артисти Академічного симфонічного оркестру вражали публіку виконанням Увертюри до оперети «Легка кавалерія» австрійського композитора Франца фон Зуппе. У продовженні концерту всі присутні почули видатний твір легендарного композитора В.А. Моцарта – Симфонію №36 «Лінц» до мажор.

У другому відділенні музиканти на чолі з диригентом Джузеппе Монтесано запросили всіх до концертної зади для прослуховування ще одного неймовірного твору не менш видатного композитора Роберта Шумана – Симфонії № 3 «Рейнської».

Глядачі були у захваті від програми концерту та виконання музикантів, тому висловили вдячність за нову зустріч з музикою довготривалими оплесками. Артистам та диригенту  з Італії дарували квіти, кричали «БРАВО!». В цей вечір всі присутні були щасливі від того, що змогли доторкнутися до прекрасного та зануритись у чарівний світ класичного мистецтва.