0%
  • Головна
  • Звіти

"Поруч з вами" - Ансамбль пісні і танцю "Радани" дав сольний концерт!

29
квітня 2021
, 18:00

29 квітня  2021 року у концертній залі Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв відбувся сольний концерт ансамблю пісні і танцю «Радани» Луганської обласної філармонії під назвою «Поруч з вами».

Ця творча зустріч була надзвичайно особливою, оскільки артисти буквально виступали поруч зі своїми шанувальниками. Приємною несподіванкою стало те, що в першій частині концерту, артисти співали акапельно. Пісні «Старенький трамвай», «В зеленім ліску», «Пустельник» настільки зворушили глядачів, що дехто не змогли, навіть, стримати сльози. Продемонстрували якісний вокал солісти ансамблю «Радани», співаючи не тільки українські твори, а й болгарські народні пісні. Зокрема, в цей вечір публіка почула популярні болгарські композиції «Кавал свірі» та «Малка мома» у майстерному виконанні артистів колективу «Радани».

 

Здивували і артисти балету, які танцювали безпосередньо у глядацькій залі. Це було так незвично, яскраво, чарівно, що глядачі супроводжували оплесками та вигуками «Браво» кожний виступ ансамблю. Публіка співала пісні разом з артистами.  А потім, впродовж усього концерту, ця атмосфера не змінювалася. 

Глядачі отримали неймовірні враження, море позитивних емоцій від прослуховування нової концертної програми. Атмосфера у концертній залі була надзвичайно тепла та затишна. Ансамбль пісні і танцю «Радани» зміг возз’єднати енергію народного танцю і чарівний багатоголосий спів у єдине ціле. Приємний сюрприз пролунав в цей вечір від музикантів ансамблю – вони виконали неймовірно ліричні та чуттєві композиції, які дуже сподобались публіці. Цього музичного вечора артисти знову подарували глядачам неповторні відчуття, позитивну енергетику та чудовий настрій.