0%
  • Головна
  • Звіти

Продовжуємо знайомити львів’ян та гостей міста з українською класикою

19
травня 2023
, 19:00

19 травня відбувся концерт Луганської обласної філармонії, на який багато поціновувачів музичного мистецтво чекали з нетерпінням. А все тому, що артисти Академічного симфонічного оркестру анонсували цю творчу зустріч, як унікальну подію і не помилилися. Всі, хто прийняв запрошення в цей вечір наповнили свою душу неповторною музикою. У програмі концерту «Українська симфонічна музика 50-х років» прозвучав твір світового рівня від українського композитора Романа Сімовича.

Українська класична музика є надзвичайно самобутньою. Вона тісно переплітається зі світовою академічною майстерністю, але в той час є нерозривною з глибокими фольклорними традиціями.
Цього вечора увазі глядача був представлений спеціально відібрана перлина української музики, яскравий твір Романа Сімовича – Симфонія №4.

Твір, витриманий в героїко-епічних тонах одразу сконцентрував увагу публіки на виступі артистів оркестру. Симфонія була написана в 1954 році та присвячена козацькому ватажку Северину Наливайку. Кожну частину  світового шедевру кожен присутній відкривав для себе по-своєму. «Героїчна» симфонія вразила слухачів яскравістю і різноманітністю.

Композиція з українського класичного мистецтва вчора була представлені глядачеві. Під керівництвом талановитого диригента Івана Остаповича артисти Академічного симфонічного оркестру дарували всім неймовірні емоції, торкалися струн душі кожного, хто був присутній у Львівському органному залі. Варто зазначити, що це вже другий концерт з програмою «Українська симфонічна класика 1950-х років», але незважаючи на це, глядачів у концертній залі не поменшало. Адже всі впевнені, що українське класичне музичне мистецтво, як частина генетичного коду нашого народу, сповнене неймовірними творами, які глядачі щоразу з задоволенням слухають у виконанні артистів Луганської обласної філармонії.