0%

«Путівник по оркестру» для юних слухачів!

16
січня 2022
, 11:00

16 січня 2022 року відбулася цікава зустріч артистів Академічного симфонічного оркестру з маленькими слухачами.  Під час концерту, в якому виконувався твір британського композитора Бенджаміна Бріттена «Путівник по оркестру» дітлахи знайомилися з музичними інструментами симфонічного оркестру.

Впродовж цього концерту маленькі слухачі слухали розповідь про інструменти, які об’єднують у групи задля більш яскравого забарвлення. Також дивилися, що входить до ударної групи, які інструменти називають струнними, і як виглядають дерев’яні та мідні духові.

Не обійшлося і без музичної вікторини. Юні цінителі музичного мистецтва з задоволенням знаходили правильні відповіді до загадок та з радістю відповідали на запитання ведучої. А потім, діти уважно слухали витончену гру артистів, які демонстрували неперевершене багатство тембрових відтінків оркестру.

Цей культурний захід дуже сподобався дітям. Ті,  хто прийшов на концерт вперше, дізнався багато нового, прослухав цікаву інформацію щодо музичних інструментів та почув гру Академічного симфонічного оркестру. А діточки, які вже стали постійними відвідувачами Луганської обласної філармонії, отримали ще одну порцію гарного настрою.