0%
  • Головна
  • Звіти

Разом з Академічним симфонічним оркестром – у казковий світ мульт-музики!

13
лютого 2022
, 11:00

13 лютого 2022 року малеча завітала в гості до Луганської обласної філармонії, щоб послухати цікавий концерт. Артисти Академічного симфонічного оркестру влаштували для діточок неймовірний сюрприз -  юні глядачі поринули у справжню казку.

Музиканти на чолі з диригентом Богданом Івахівом підготували концерт «Мульт-музики», де звучали композиції з улюблених мультиків та мега-популярних мульти-картин. Дітлахи з задоволенням дивилися на екрані фрагменти з улюблених мультфільмів: «Аладдін», «Рататуй», «Красуня і Чудовисько», «Мадагаскар», стежили за змахами диригентської палички та уважно слухали музику. 

Найменші слухачі у концертній залі охоче спілкувалися з ведучою, відгадували назви мультфільмів, імена головних героїв, згадували смішні сцени з мультиків. Цікаво, що серед глядачів були не тільки діти, а й їх батьки, які теж із задоволенням відповідали на запитання вікторини від ведучої.

Артисти оркестру та диригент перемістили публіку до казкового світу, де поряд з героями мультфільмів відбувались дива та панувала чарівна атмосфера. Яскравий концерт дуже сподобався й батькам, й юним слухачам. Дітлахи подякували музикантам та пообіцяли, що обов’язково завітають до Луганської обласної філармонії ще!