0%
  • Головна
  • Звіти

Рідкісний ансамбль – кларнет у дуеті з органом для львівської публіки!

20
вересня 2022
, 19:00

20 вересня у Львові всі бажаючі мали змогу послухати чарівне звучання світової класики. Велична міць органу з кларнетом. Неординарний осінній  концерт представили артисти з Луганської обласної філармонії та Львівського Академічного будинку органної та камерної музики.

Король інструментів орган звучав гармонійно у поєднанні з кларнетом. Цікавий ансамбль у виконанні музикантів-віртуозів: Світлани Позднишевої /орган/ та Владислава Бородія /кларнет/.

Особливість концерту в тому, що публіка насолоджувалася програмою, насиченою шедеврами різних композиторів світу – Л. Маєра, Й. Баха, Е. Гріга, Д. Верді та багатьох інших.  В цей вечір талановиту гру та неперевершений  інструментальний супровід при виконанні творів демонстрував артист Академічного симфонічного оркестру.  Здивував публіку молодий музикант, –незважаючи на молодий вік, Владислав Бородій.  дуже цілеспрямований та наполегливий соліст-інструменталіст. Він не тільки артист обласної філармонії, Влад викладає у «Сєвєродонецькому фаховому коледжі культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва», який наразі працює в онлайн-режимі, внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ на територію України. У сольному виступі Владислав продемонстрував широкий спектр виразності, глибокий тембр та неймовірні вібрації.

Артистка Львівського органного залу Світлана Позднишева – справжній професіонал у своїй музичній справі. Її діяльність дуже різноманітна: вона виступає з сольними концертами, в камерних ансамблях, проводить концерти-лекції, створює інтерактивні відео-уроки, організовує міжмистецькі події. Світлана виступала з концертами у багатьох містах України, Чехії, Польщі та Німеччини, брала участь у різноманітних майстер-класах і фестивалях, а в цей вечір вражала публіку та дарувала неймовірну феєрію звуку у дуеті з Владиславом!

Наприкінці концерту зала зірвалася шквалом оплесків – глядачі дуже гучно дякували артистам за подаровані емоції! Звідусіль лунали вигуки «Браво!». Високопрофесійні музиканти, Світлана Позднишева та Владислав Бородій, дійсно, того заслуговували.