0%
  • Головна
  • Звіти

Різдвяні історії від Bigshow Orshestra та Луганської обласної філармонії

02
січня 2023
, 19:00

В період новорічних свят Луганська обласна філармонія підготувала кілька цікавих зустрічей для львівської публіки. 2 та 3 січня відбулися концерти Bigshow Orshestra за участю Академічного симфонічного оркестру. Програма «Christmas Stories» була насичена різдвяними композиціями та новорічними хітами.

 У концертній залі Львівської національної опери впродовж цих двох вечорів панувала тепла та затишна атмосфера. У виконанні талановитих музикантів лунали чудові новорічні мелодії. Голоси вокалістів вражали потужністю і ліричністю водночас. Рідкісний та кришталевий тембр артистів, дуже вдало підібраний репертуар пісень, витончена музика, - все це дарувало присутнім радість та позитивні емоції. Під час виступів на екран виводився цікавий відеоряд, що додавав дійству трохи магії. Тематична мультимедійна проєкція занурювала глядачів у різдвяні історії, про які співали артисти.

Обидва концерти пройшли з аншлагом, публіка була у захваті від святкових концертів. Глядачі оцінили не тільки сильні та гнучкі голоси вокалістів, а й музичний талант артистів-інструменталістів. Всі мали змогу познайомитися особисто з творчими особистостями та музикантами Луганської обласної філармонії, а також Bigshow Orshestra.