0%
  • Головна
  • Звіти

Сєвєродонецька публіка мандрувала разом з Академічним симфонічним оркестром!

08
січня 2022
, 18:00

8 січня 2022 року артисти Луганської обласної філармонії представили глядачам святковий концерт з оригінальною програмою. Неординарність зустрічі була в тому, що всі присутні подорожували  у часі, слухали різнопланову музику різних часів, від XVIII до XXI століття.

Першим приємним сюрпризом для сєвєродонецької публіки стало те, що у концерті взяли участь одразу три колективи філармонії. «Мандри у часі» почались з творів 18 століття, коли популярними були увертюри до опер. Далі подорож продовжилася виконанням арій з оперет композиторів, які працювали вже в 20 сторіччі. Арію Сільви з однойменної опери Імре Кальмана заспівала лауреатка міжнародних конкурсів Олена Босенко, а твір «Гранада» мексиканського композитора Агустина Лара виконала Заслужена артистка України Катерина Стращенко.

Справжнім різдвяним подарунком для глядачів став виступ солістів ансамблю пісні і танцю «Радани» та гурту «БеZМеЖ», які співали найвідоміші святкові мелодії. Звучали твори Лероя Андерсона, Луї Армстронга, гурту «АВВА» та багато інших новорічних пісень.

Неймовірний був виступ соліста-інструменталіста ансамблю пісні і танцю «Радани» Андрія Сінюкова, який у супроводі Академічного симфонічного оркестру та інструментальної групи ансамблю виконав твір А. П’яцолли  - «VioLentango» та композицію Р. Галліано – «Нью-Йорк танго».

Завершили друге відділення концерту музиканти вже популярними мелодіями Френка Сінатра та Луї Армстронга.

Музична подорож від артистів Луганської обласної філармонії подарувала неймовірні емоції та гарний настрій всім присутнім.