0%

Симфонічна музика для українців!

05
лютого 2023
, 19:00

5 лютого Академічний симфонічний оркестр представив публіці вечір класичної музики. Твори двох відомих авторів звучали у виконанні артистів – Михайла Вербицького та Антоніна Дворжака під керівництвом диригента з Японії Такуя Шигешита.

Колеги з Японії вже на протязі кількох років ведуть активну дружбу з  Луганською обласною філармонією. Ось і цей приїзд давнього друга музикантів, диригента Такуя Шигешита говорить про те, що культурна спільнота Японії поруч з Україною та підтримує артистів. Концерт почався з виконання гімну України, наприкінці якого від диригента прозвучало наше непереможне гасло «Слава Україні», і звісно, гучна відповідь слухачів не забарилася.

Під час виконання Симфоній українського композитора Михайла Вербицького та чеського автора Антоніна Дворжака  слухачі відчули хвилюючі приємні емоції. Артисти Академічного симфонічного оркестру наче накрили зал теплою та м’якенькою музичною ковдрою. Кожен поринув в свої роздуми, насолоджуючись при цьому вишуканими та проникливими мелодіями. У програмі концерту вчора прозвучав ще й японський твір – «Пори року в Японії» композитора Йошинао Наката. Артисти таким чином подякували гостю з країни вранішнього сонця за підтримку в цей нелегкий для всіх українців період.

Віру, впевненість у перемогу та любов до України щодня демонструють артисти Луганської обласної філармонії. Бо, те, як музиканти викладаються на сцені, віддаючи частинку своїй душі, лікуючи серця музикою, бажаючи подарувати свій талант якомога більшій кількості глядачів говорить тільки про одне – неймовірну любов до українського народу та Батьківщини.

Тільки разом у єдності ми можемо боротися з російськими загарбниками. Кожен на своєму місці, і артисти Луганської обласної філармонії щодня проявляють свою проукраїнську громадянську позицію. Сьогодні музиканти займаються тим, що ведуть непереможний наступ на культурному фронті і підтримують своїм мистецтвом багатьох українців, даруючи неймовірні емоції та хвилини радості під час концертів. 

 

В цей вечір публіка була у захваті від почутих композицій. Окрім бурхливих оплесків слухачі виразили свою подяку артистам у Книзі відгуків: «Ви – талант! Ваше творіння – сила!».