0%

Симфонії Густава Малера у виконанні оркестру

17
вересня 2023
, 19:00

17 вересня прихильників класичного мистецтва чекав надзвичайний сюрприз – 60 приємних хвилин неймовірної музики. Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії представив публіці твори австрійського композитора Густава Малера.

Симфонії Малера – феномен у світі музики, кожна з яких неповторна, бо розповідає історію, яку варто почути. Симфонічні твори композитора унікальні, від їх прослуховування в душі кожного слухача вирує нескінчений спектр емоцій, починаючи від смутку і закінчуючи естетичною насолодою та захопленням.

Ця творча зустріч була дійсно оригінальною, оскільки артисти оркестру під керівництвом талановитого диригента Івана Остаповича виконали неординарну, вишукану програму. Концерт поєднав у собі австрійські мотиви, оркестровий колорит та віденську вишуканість. Симфонії №5 (4 частина, Adagietto), №2 (3 частина, In ruhig fliessender Bewegung) та №9 (4 частина, Adagio) занурили слухачів в роздуми та спогади, кожен мав змогу пофантазувати, згадати приємні миті свого життя.

В складних обставинах, в яких українці живуть вже більш, ніж 1,5 року дуже важливо знаходити в собі сили рухатися далі, не втрачати надії та жаги до життя. І саме концерти класичної музики надають натхнення, дарують приємні емоції та служать духовною опорою. Не зупиняємося та йдемо далі – попереду дуже багато цікавих концертів Луганської обласної філармонії, тому запрошуємо Вас на музичні зустрічі. Впевнено крокуємо разом і тільки до Перемоги!