0%
  • Головна
  • Звіти

Справжню естетичну насолоду подарували глядачам професійні соло артистів

26
листопада 2021
, 18:00

26 листопада 2021 року для публіки Академічний симфонічний оркестр підготував незвичний концерт за участі артистів під керівництвом диригента Богдана Івахіва. Ця традиція існує вже давно, і,  артисти,  коли бажають передати позитивні емоції за допомогою сольного виконання творів, можуть це зробити в рамках такого концерту.

У програмі звучали як твори відомих композиторів, так і композиції, які були представлені слухачам вперше. Кларнет, віолончель, скрипка, флейта, гобой вражали своїм неймовірним та майстерним соло. Кожний виступ – окрема історія.

Окрім неймовірної класичної музики, публіка мала змогу познайомитися ближче з артистами, дізнатися деякі факти з їх біографії та послухати, як проходив творчий шлях кожного, хто виходив в цей вечір на сцену для виконання сольних партій. Дуже сподобалися глядачам молоді таланти,  які порадували чудовими виступами. Більш досвідчені артисти грають не тільки у складі оркестру, а й вже навчають студентів Сєвєродонецького фахового коледжу  культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва. Вони охоче діляться з ними досвідом опанування музичних інструментів.

Такі концерти, безумовно, сприяють досягненню творчої майстерності та досконалості. В цей феєричний музичний вечір всі бажаючі мали  змогу почути неповторну гру артистів оркестру. Програму, наповнену почуттями та фантазіями публіка сприйняла бурхливими оплесками, а мова музичних інструментів у поєднанні з класичними творами подарували неймовірні емоції оркестру та естетичну насолоду всім присутнім.