0%
  • Головна
  • Звіти

Свято фольклору від Ансамблю пісні і танцю «Радани»

20
листопада 2021
, 18:00

20 листопада 2021 року Ансамбль пісні і танцю «Радани» підготував сольний концерт для шанувальників. На цей раз музичний колектив здивував публіку неординарною програмою концерту. Творча зустріч була насичена козацькими піснями, композиціями та танцями різних народів світу.

В цей вечір артисти спілкувалися з публікою мовою музики. Ліричні українські пісні «Намалюю зорі», «Ой вишенька-черешенька» артисти заспівали акапельно, під час яких глядачі насолоджувалися майстерним багатоголосним виконанням. Потім для всіх присутніх прозвучала весела естрадна композиція «Зелена рутонька». Автентична етно-пісня  «Сила», виконана артистами ансамблю залишила в душі кожного з глядачів справжній фонтан емоцій.

Друга частина концерту відзначилася яскравими танцями та неперевершеною інструментальною музикою. Артисти виконували болгарські, кримсько-татарські, словацькі та лемківські композиції. На сцені звучала єдина всесвітня мова – музика, яка дарувала неймовірний позитив та створювала дивовижну атмосферу.

Номери ансамблю були дуже різноманітні: запальні, драйвові, кожна пісня – це лірична історія, яку артисти за допомогою співу розповідали зі сцени. Ансамбль «Радани» подарував публіці яскравий вечір, насичений живою музикою, танцювальним шоу та душевними піснями. Свято фольклорних традицій було незабутнім. А публіка, довгими й щирими оваціями проводжала артистів.

Любов до народної музики та посмішки глядачів підкорили артистів, та вони з задоволенням виконали на біс українську «візитівку» - «Розпрягайте, хлопці, коні»!