0%
  • Головна
  • Звіти

Цілюща музика для душі у Львівському органному залі!

18
вересня 2022
, 17:00

Яскраву програму «Музика для духових» презентували артисти у Львівському будинку органної та камерної музики 18 вересня. На концерті прозвучали світові шедеври визнаних композиторів – Йоганна Баха, Каміля Сен-Санса, Хоакіно Родріго та інших творців.

         В цей вечір простір зали заповнили дзвінки звуки мідних духових інструментів. Ця творча зустріч познайомила публіку з вишуканою музикою, яка дивує кожного. Глядачі були зворушені фантастичною грою артистів, зокрема соліста Вадима Голубєва, який продемонстрував талановиту гру на трубі під час виконання Арії з Оркестрової сюїти №3 Йоганна Баха.

         Соло валторни в Романсі французького композитора Каміля Сен-Санса у виконанні артиста Олександра Кучерявенко подарувало океан емоцій, живу енергію та море позитиву. Віртуозний виступ соліста оцінили глядачі бурхливими оплесками.

Програма концерту була насичена неординарними та вражаючими композиціями. Твори Хоакіна Родріго, Франца Ріхтера, Йоганна Баха, лунали зі сцени у виконанні артистів. Дуже потужним та яскравим був виступ Квартету валторн, які представили слухачам виразний твір композитора Фрідріха Гоміліуса.

Колектив Луганської обласної філармонії не перестає дивувати глядачів своєю загартованістю, силою духу та неймовірним натхненням. Ансамбль  духових інструментів філармонії грав музику, яка зачіпає душу, надзвичайно приємну для прослуховування.

На вечір цікавої музики зібралися не тільки львів’яни. Цю культурну подію відвідали також глядачі з Луганської та Миколаївської областей. Задоволені гості з прифронтових міст висловлювали музикантам слова щирої вдячності та казали, що такий концерт для них наче ковток життя та свіжого повітря після постійних обстрілів та страшних жахіть війни.