0%

Українська класика 50-х років звучала у Львові

13
травня 2023
, 19:00

13 травня артисти Академічного симфонічного оркестру познайомили львівську публіку з представником напряму української класичної музики. Слухачам був представлений масштабний, сповнений контрастів твір українського композитора Романа Сімовича.

Симфонія №4 вже з першої частини заволоділа увагою глядачів. Твір, витриманий в героїко-епічних тонах заворожив публіку. Симфонія була написана в 1954 році та присвячена козацькому ватажку Северину Наливайку. Безмежний світ музичних чарів для кожного з присутніх відкривався по-своєму. Мало, хто знає, що українська класика 50-х років дуже різноманітна, яскрава,  здатна розбудити в слухача різні емоції. «Героїчна» симфонія вразила нескінченою красою, справжньою унікальністю і гармонією. Драматичні мотиви були цікаво поєднані з барвистою музикою.

Не секрет, що українська класика тільки зараз набирає оберти і становиться популярною. Вона нечасто виконувалася на концертних майданчиках. Але артисти філармонії наголошують на вивченні саме української музики і вже впродовж багатьох років постійно виконують саме твори українських композиторів, знайомлять публіку з автентичною, оригінальною, неповторною культурою. В цей день Академічний симфонічний оркестр під орудою диригента Івана Остаповича блискуче виконав всі 4 частини Симфонії №4, за що публіка щиро подякувала бурхливими оплесками артистам.

Тим, хто не зміг потрапити на цей концерт, не варто засмучуватися. Адже 19 травня колектив філармонії будуть повторювати цю програму, тож поспішайте за квитками і обов’язково відвідайте концерт української класичної музики. Бо отримаєте дуже багато вражень, а головне позитивні емоції та гарний настрій.