0%
  • Головна
  • Звіти

«Українське інтермеццо» у виконанні Зоряни Кушплер та Академічного симфонічного оркестру

30
вересня 2022
, 19:00

В останній день вересня артисти Луганської обласної філармонії здивували публіку вишуканими романсами та найкрасивішими аріями українських композиторів. У виконанні всесвітньовідомої оперної співачки Зоряни Кушплер у супроводі Академічного симфонічного оркестру цього вечора лунали чуттєві композиції, просякнуті ліризмом, любов’ю до своєї країни та людей.

Всесвітньовідома оперна діва Зоряна Кушплер - володарка чарівного мецо-сопрано, красива жінка з сяючою усмішкою та неперевершеним голосом виступила в цей вечір у супроводі Академічного симфонічного оркестру. Те, як вона до безтями закохана y свою професію видно з першого погляду. Зоряна Кушплер підкорила львівську публіку не тільки своїм фантастичним талантом. Вона відома ще й своїми добрими справами – артистка багато часу присвячує благодійності, приймає участь в концертах, організованих на підтримку Збройних Сил України.

На концерт за участю оперної артистки завітали щирі поціновувачі прекрасного. Зоряна Кушплер презентувала вокальну програму «Українське інтермеццо». На глядачів чекала година перфектної української музики. Під керівництвом дириґента Івана Остаповича артисти представили публіці всю широку палітру українських творів. Всі присутні мали можливість послухати музичні шедеври композиторів Бориса Лятошинського, Юлія Мейтуса та Віктора Матюка. Родзинкою концерту стали проникливі ліричні композиції від оперної артистки, сповнені емоційністю та любов’ю до України. 

Концерт пройшов з аншлагом, Львівський органний зал був переповнений. Глядачі бурхливими оплесками вітали кожен виступ артистів. Оперну діву Зоряну Кушплер публіка дуже довго не відпускали зі сцени, щиро дякувала з неймовірні емоції та розкішне виконання!