0%
  • Головна
  • Звіти

В День Територіальної оборони України - благодійний концерт-присвята воїнам!

02
жовтня 2022
, 18:00

2 жовтня у Гарнізонному Храмі Святих Апостолів Петра і Павла Львова відбувся концерт-присвята воїнам Збройних сил України та бійцям територіальної оборони.  У непрості часи, коли кожного дня український народ бореться проти російських загарбників, допомагають сміливі бійці Збройних сил України. Саме завдяки тим, хто боронить кордони нашої країни, є можливість проводити творчі зустрічі та насолоджуватися музикою. Щорічно, в першу неділю жовтня відзначається День територіальної оборони України.

Воїнам ЗСУ та силам Тероборони був присвячений благодійний концерт, насичений українськими творами. Під керівництвом диригента Івана Остаповича лунали композиції Мирослава Скорика, Миколи Лисенка, Костянтина Данькевича, Анатолія Кос-Анатольського, Бориса Лятошинського, Левка Колодуба  та інших українських композиторів. Для всіх присутніх виступила всесвітньо відома артистка – оперна діва Зоряна Кушплер разом з Академічним симфонічним оркестром. Чарівна меццо-сопрано Зоряна Кушплер представила всім присутнім народні пісні, наймелодійніші арії та романси у супроводі Академічного симфонічного оркестру Луганської обласної філармонії, що знайшов прихисток у Львові.

 

Музична спільнота з початку вторгнення російських загарбників на територію України завжди підтримувала проєкти, направлені на допомогу ЗСУ. Цей захід був наповнений композиціями українських митців. Артисти під час благодійного концерту мовою музики говорили про героїчну боротьбу українського народу в загарбницькій війні росії проти нашої країни. Працівники Академічного симфонічного оркестру з моменту евакуації до Львова активно займалися волонтерською роботою, допомагали переселенцям. Зоряна Кушплер теж відома своїм добрим серцем, артистка багато часу присвячує благодійності. Цей концерт, присвячений українським солдатам, воїнам, бійцям територіальної оборони, говорить про те, що українські твори і пісні є символом вільної і сильної, нескореної України. 

 

Добрі справи додають сил та віри в те, що правда – за бійцями ЗСУ, а, отже, і Перемога вже скоро! Віримо в це  разом наближаємо звільнення України!