0%

Вечір американської музики у Львові

22
жовтня 2022
, 17:00

22 жовтня Луганська обласна філармонія підготувала концерт американської музики. Цього вечора глядачам була представлена оригінальна програма, насичена неординарними творами.

Брас-квінтет філармонії виконав яскраві неординарні композиції Еріка Івейзена «Морозне повітря», Семюеля Барбера «Адажіо», Поля Дюка «Фанфари» та інших митців з США та Канади. Цікаві твори багато, хто чув, напевно, вперше. Композитор з Лондона Майкл Кеймен – видатна людина у музичних колах ХХ сторіччя, вын створював інструментальні композиції до кінофільмів, і що цікаве – з’єднував у своїй музиці традиційні та сучасні жанри. В цей вечір артисти Брас-квінтету представили глядачам дуже неординарну композицію маестро Майкла Кеймена «Квінтет». Під час його прослуховування глядачам дуже важко було втриматись на місці, в такт музикантам хотілося аплодувати та рухатися. Краса мелодії «Адажіо» Семюеля Барбера розкривала серце, дарувала надзвичайні емоції. В цій композиції можна було почути всю багатогранність кожного інструменту з квінтету.

Оригінальні музичні мініатюри від канадських та американських композиторів взагалі дуже сподобалися глядачам. А, у незвичній атмосфері, в напівтемряві (з метою збереження електроенергії), практично при свічках, але сучасної модифікації твори звучали особливо вишукано і трохи схвильовано. Слухачів приваблювали виразні виступи артистів, насичені неймовірною енергетикою. 

Найкращий спосіб стабілізувати свій емоційний стан та отримати порцію гарного настрою – це відвідати концерт Луганської обласної філармонії у Львівському органному залі. Так і зробила публіка, яка повернулася з концерту з найкращими емоціями. Оплески, посмішки та захоплення публіки стали гарним подарунком і вдячністю для музикантів.

Цей вечір був для всіх присутніх як ковток свіжого повітря з-поміж постійних повітряних тривог, які не перестають волати кожного дня в Україні, і, зокрема у Львові. Сміливі композиції у виконанні Брас-квінтету Луганської обласної філармонії були Музикою Свободи. Музика вільних українців, подана з неймовірною майстерністю та потужністю, надихає, додає сили та впевненості!